درباره ما

گزارشی کلی و مختصر از جمله فعالیتهای عمده این مجموعه ؛ صادرات یک کالا دارای مراحل متعددی می باشد که این مراحل از بازاریابی برای کالای صادراتی آغاز شده و متصدی باید تا با بارگیری کالا این مراحل را انجام دهد. امروزه صادرات کالا بعلت وجود رقابت در بازار، به یک فعالیت تخصصی تبدیل شده است و عدم تجربه فرد یا شرکت ، صدمه جبران ناپذیر مالی به او وارد خواهد نمود . عدم پرداخت وجه کالا توسط خریدار از مهمترین ریسک صادرات کالا محسوب می شود. و در اینجاست که بازرگانی جوان بختی با تجربه بیش از 18 سال فعالیت مستمر در این امر از قابلیتها و تخصص قابل توجهی برخوردار می باشد.
بازرگانی جوان بختی رسماً فعالیت عمده خود را درسال 1374 با اهدافی بلند از جمله ارتقاء سطح کیفی سلامت جامعه جهانی با مصرف عسل طبیعی و پیشبرد صادرات محصولات غیرنفتی در زمینه عسل و فرآورده های آن و برخی دیگر از موادغذایی ازجمله: زعفران ، خرما ، کشمش ، گلاب ، سوهان و … به کلیه کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهایی از جمله ازبکستان ، پاکستان ، افغانستان ، اتریش ، روسیه ، عراق ، عربستان ، قزاقستان ، کویت ، الجزایر ، هندوستان مراکش ، مالزی ، اندونزی ، لیبی ، سودان ، آفریقای جنوبی ، مصر ، یمن و … را در دستور کار خود داشته و دارد.
حضور در انواع نمایشگاههای اختصاصی و بین المللی داخلی و خارجی نیز در سالهای اخیر یکی دیگر از دستاوردهای موفق این مجموعه بشمار می رود. بازرگانی جوان بختی در این مدت نیز در تهران و دیگرکلانشهرهای ایران نیز فعالیتهایی از جمله عقد قرارداد با فروشگاههای زنجیره ای بزرگ کشور از جمله شهروند را جهت عرضه و فروش انواع عسل های طبیعی و زعفران داشته و قدمهای بسیار مؤثری را در این زمینه برداشته است. این مجموعه با تحت پوشش دادن بسیاری از زنبورداران و کارگران زحمتکش و کارمندان تمام تلاش خود را جهت حمایت از سلامت و حقوق واقعی مصرف کننده بکار بسته و در این زمینه با کمک خداوندمتعال برای آینده نیز قدم برمی دارد.