درباره عسل جوان


گزارشی کلی و مختصر از جمله فعالیتهای عمده این مجموعه ؛ صادرات یک کالا دارای مراحل متعددی می باشد که این مراحل از بازاریابی برای کالای صادراتی آغاز شده و متصدی باید تا با بارگیری کالا این مراحل را انجام دهد.
امروزه صادرات کالا بعلت وجود رقابت در بازار، به یک فعالیت تخصصی تبدیل شده است و عدم تجربه فرد یا شرکت ، صدمه جبران ناپذیر مالی به او وارد خواهد نمود . عدم پرداخت وجه کالا توسط خریدار از مهمترین ریسک صادرات کالا محسوب می شود. و در اینجاست که بازرگانی جوان بختی با تجربه بیش از 18 سال فعالیت مستمر در این امر از قابلیتها و تخصص قابل توجهی برخوردار می باشد.
بازرگانی جوان بختی رسماً فعالیت عمده خود را درسال 1374 با اهدافی بلند از جمله ارتقاء سطح کیفی سلامت جامعه جهانی با مصرف عسل طبیعی و پیشبرد صادرات محصولات غیرنفتی در زمینه عسل و فرآورده های آن و برخی دیگر از موادغذایی ازجمله:
زعفران ، خرما ، کشمش ، گلاب ، سوهان و ... به کلیه کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهایی از جمله ازبکستان ، پاکستان ، افغانستان ، اتریش ، روسیه ، عراق ، عربستان ، قزاقستان ، کویت ، الجزایر ، هندوستان مراکش ، مالزی ، اندونزی ، لیبی ، سودان ، آفریقای جنوبی ، مصر ، یمن و ... را در دستور کار خود داشته و دارد. حضور در انواع نمایشگاههای اختصاصی و بین المللی داخلی و خارجی نیز در سالهای اخیر یکی دیگر از دستاوردهای موفق این مجموعه بشمار می رود.
با ما تماس بگیرید 22300664-021

درباره ما بیشتر بدانید

عسل ماده شيرين و غليظي است که توسط زنبوران عسل از شهد گل گياهان جمع آوري شده و تغيير شکل مي يابد و سپس در داخل سلولهاي مومي کندو ذخيره مي شود.
زنبوران به شهد، آنزيمي به نام اينورتاز، ساکاراز مي افزايند که باعث تغييرات شيميايي مهمي شده و در نتيجه قند بيشتري نسبت به شهد بدون آنزيم توليد مي کنند.
عسل طبیعی علاوه بر گلوکز و فروکتوز (حدود 70 درصد وزن خشک عسل) داراي قندها، آمينو اسيدها، مشتقات معدني، استيل کولين، مواد ضد باکتري، آنزيمها، ويتامين ها و نيز ساير مشتقات گياهي است. با توجه به ترکيبات پيچيده عسل نمي توان آن را با قندهاي معمولي مقايسه نمود.
عسل همواره یکی پرطرفدارترین خوراکی‌های موجود در آشپزخانه و در عین حال درمان کننده خیلی از بیماری‌ها بوده است. در کل کره خاکی اجداد ما از فواید عسل به خوبی اطلاع داشتند. اولین کاربردهای شناخته شده عسل در معالجه های دارویی به حدود ۴۰۰۰ سال قبل بر روی کتیبه های سنگی بر جای مانده از اقوام سومری باز می‌گردد.
عسل تقریبا حدود ۳۰٪ از درمان‌های دارویی سومریان را در بر می‌گرفت. در هند، عسل یکی از مهمترین عناصر طب کهن و سنتی هندوها یعنی سیدها و آیوروداست. در مصر باستان کاربرد آن برای درمان بیماری‌های پوستی و چشمی، و همچنین به عنوان مرهمی طبیعی‌ بر روی زخم‌ها و سوختگی‌ها استفاده می‌شد. فرهنگ‌های دیگر نیز از عسل طبیعی برای اهداف دارویی گوناگون بهره می‌برند. امروزه عسل کانون توجه بسیاری از تحقیقات علمیِ جوامع پزشکی قرار گرفته تا تصورات نیاکان ما را در ارتباط با کاربردهای فراوان عسل بررسی و اثبات نمایند. بیائید با هم نگاهی به این موارد بیاندازیم.

روش‌های درمانی و کاربردهای سنتی عسل طبیعی


آب عسل
3-1 قاشق چای‌خوری عسل با یک لیوان آب که به دمای اتاق رسیده، دوبار در روز مصرف شود تا نسوج بدن تقویت شده و از ضعف سیستم عصبی کاسته شود. 3-1 قاشق چای‌خوری عسل با یک لیوان آب ولرم، بی‌درنگ خاصیت انرژی‌زایی خود را نشان می‌دهد و به کنترل وزن کمک شایانی می‌نماید.
استعمال موضعی
در صورتی که عسل طبیعی را بر روی خراش‌های پوستی بمالید، به سرعت آن را التیام بخشیده و اسکار را به حداقل می‌رساند.
فواید عسل و لیمو
به مقدار مساوی عسل و آب لیموی تازه را به صورت موضعی مانند ماسک به مدت ۲۰ دقیقه روی صورت خود ماساژ دهید و این کار را دو بار در روز انجام دهید تا لکه‌های سیاه از روی صورتتان محو شوند.
حفظ سلامت قلب
آب یک عدد انار تازه را بگیرید و۱ قاشق سوپ‌خوری عسل به آن بیافزایید. هر روز صبح ناشتا بنوشید. با سوزنی بلند، سوراخی درون خرما ایجاد کنید. درون آن را با عسل پر کنید و دوبار در روز و هر بار ۲ تا ۴ عدد خرما میل کنید.

جدیدترین مقالات

راه های ارتباط با ما

تلفن دفتر مرکزی :
22300664 021
22950761 021
نمابر : 22977509-021
همراه : 1237127-0912
همراه سفارشات: 1237127-0910

تهران ، پاسداران ، میدان هروی ، بلوار گلزار ، کوچه عبدی ، پلاک 35